Mieszkanie, ul. Stefana Batorego
Stefana Batorego, Łask, łódzkie
- 459 000 zł
- 68,93 m²
- 6 658,93 zł/m²
Justyna Stolarek
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Stefana Batorego
Stefana Batorego, Łask, łódzkie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, ul. Stefana Batorego
Zaktualizowane: 19 maja 2026
459 000 zł 68,93 m² 6 658,93 zł/m²
parter/4
4
1983
parking publiczny / na ulicy
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
4Rok budowy:
1983Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 459 000 zł (6 658,93 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 68,93 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- instalacje: częściowo wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1983
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, dwustronne, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica
- Czynsz: 500 zł
- Wyposażenie: płyta gazowa / elektryczna, piekarnik
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: House & Flat, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 2/19029/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Stefana Batorego, Łask, łaski, łódzkie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, obiekty handlowo-usługowe
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
4-pokojowe mieszkanie na parterze | Osiedle Batorego | Łask
Szukasz przestronnego mieszkanIa w dogodnej lokalizacji?
Zależy Ci na wygodzie parteru i funkcjonalnym układzie pomieszczeń?
Ta oferta może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej rodziny.
Informacje o nieruchomości
Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni niecałe 69 m², położone na parterze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Batorego w Łasku. (...)