dowolna

Nieruchomości Łask - Oferty sprzedaży nieruchomości

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

64 900 zł605 m² 107,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem w sąsiedztwie kompleksów leśnych. Atrakcyjna lokalizacja - w zasięgu oddziaływania aglomeracji łódzkiej, sąsiedztwo miejscowości gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł98 m² 7 806,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 285 m²

Powierzchnia działki : 1295 m2 Dom o powierzchni użytkowej : 97,9 m2 parterowy - stan deweloperski, ocieplony, otynkowany, studnia, szambo, działka ogrodzona - ogrodzenie panelowe Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 740 m² 109,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż piękną działkę położoną w Łasku, gmina Łask, obręb Łopatki na ul. Kilińskiego, o pow. 1740 m2 z wydanymi warunkami zabudowy, dla.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł76,30 m² 8 519 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż, piękne, przestronne mieszkanie w Łasku, na Osiedlu Przylesie, na ul. Orzechowej, o pow. 76.3 m2 usytuowane na parterze, z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkania w stanie deweloperskim na Osiedlu Targowym, łask Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 45,4 m do 73 m w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł86 m² 4 058,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:833 m²

Na sprzedaż dom do remontu wybudowany w 1972 roku o powierzchni mieszkalnej 86 m , położony na działce o wielkości 833 m , zlokalizowany zaledwie kilometr od centrum Łasku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 850 m² 286,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 869 m²

Na sprzedaż budynek biurowy z budynkiem technicznym w bardzo dobrej lokalizacji - ścisłe centrum miasta. Budynek biurowy o powierzchni 1 477,50 m 2 z budynkiem technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł6 792 m² 382,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność - bez prowizji od kupującego! na sprzedaż: kompleks produkcyjno-magazynowy Z zapleczem biurowym I mieszkaniowym - łask / orchów Prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łask,łódzkie

310 000 zł38 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Narutowicza 5 w Łasku. Mieszkanie w pełni umeblowane! To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Łask,łódzkie

256 000 zł37 m² 6 954,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz dla siebie odpowiedniego mieszkania? Czy interesują Cię: - dwa pokoje do 40m2 - niski czynsz i niewysokie opłaty eksploatacyjne - przestrzeń do własnej aranżacji - dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Łask,łódzkie

160 000 zł1 271 m² 125,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Chcesz, aby Twoje dzieci mogły samodzielnie chodzić do szkoły? Planujesz budowę domu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 9 Maja

Łask,łódzkie

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dlaczego warto zwrócić uwagę na ten lokal? Jeżeli poszukujesz miejsca na działalność handlową lub usługową w atrakcyjnej lokalizacji, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 1 Maja

Łask,łódzkie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Na sprzedaż: funkcjonalny bliźniak z dodatkowym budynkiem oraz dwoma garażami - Łask, ul. 1 maja Opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Utrata

Łask,łódzkie

290 000 zł8 081 m² 35,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną o przeznaczeniu przemysłowym, zlokalizowaną w Łasku, przy ul. Utrata. Działka posiada duży potencjał inwestycyjny, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łask

Łask,łódzkie

599 000 zł400 m² 1 497,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość prodykcyjno-mieszkalna o łącznej pow 400 m2. Na parterze znajduje się szwalnia, piętro pełni funkcję mieszkalną. Działka o pow 2040 m2. Cena 599.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łask,łódzkie

398 500 zł63 m² 6 284,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Co może zachwycić Cię w tym mieszkaniu? -komfortowy metraż i przemyślany, funkcjonalny układ pomieszczeń -możliwość wprowadzenia się bez konieczności przeprowadzania kosztownego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Łask,łódzkie

349 000 zł69 m² 5 047,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które stanie się Twoim miejscem na lata? Marzysz o przestrzeni, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz - bez kompromisów i narzuconych rozwiązań? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łask,łódzkie

495 000 zł186 m² 2 661,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:905 m²

Lubisz urządzać przestrzeń według własnych upodobań? Zastanawiasz się nad kupnem rozkładowego i praktycznego domu z niedużą działką? A jednocześnie bliski dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łask,łódzkie

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Narutowicza 5 w Łasku. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Leśników Polskich

Łask,łódzkie

884 000 zł4 420 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Wyjątkowy teren inwestycyjny - Kolumna / gmina Łask Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny kompleks dwóch działek budowlanych o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Łask,łódzkie

149 900 zł1 388 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cenisz sobie ciszę i spokój, a jednocześnie myślisz o lokalizacji niedalekiej od centrum, ta działka jest idealnym wyborem! Działka rolna riva o powierzchni 1388 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 1 Maja

Łask,łódzkie

530 000 zł200 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - Łask, ul. 1 maja Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 91 m , położony przy ul. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Łask,łódzkie

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dlaczego ten lokal jest właśnie dla Ciebie? Jeśli szukasz lokalu handlowo-usługowego w świetnej lokalizacji, z wygodnym układem pomieszczeń, gotowego do prowadzenia działalności ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Łask,łódzkie

89 000 zł934 m² 95,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki tuż obok Łasku, z dobrym dojazdem i pełną infrastrukturą? Chcesz wybudować wymarzony dom w fajnej okolicy blisko miasta ? Jeśli tak to zapraszam do przeczytania oferty!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łask

Łask,łódzkie

57 900 zł681 m² 85,02 zł/m²

 

 

 

Łask,łódzkie

383 000 zł12 740 m² 30,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rolna 12 742m2 która kończy się lasem. Działka znajduje się w spokojnej wsi : Wrzeszczewice Nowe, położonej 15 minut od Łasku, 20 minut od Lutomierska. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łask

Łask,łódzkie

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 239 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dużego dom o powierzchni ok. 200m2 położonego na bardzo ładnej, dużej działce o powierzchni 3239m2. Dom zbudowany jest z cegły i klinkieru. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łask

Łask,łódzkie

2 990 000 zł370 m² 8 081,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest wybudowana w 2024 roku dwukondygnacyjna Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w pełni wyposażona wraz z serwisem samochodowym dwustanowiskowym, biurami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łask

Łask,łódzkie

280 000 zł2 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka : - powierzchnia 2006m2 ( składa się z dwóch działek po około 1000m2 ) - do Łasku zaledwie 7km a do Łodzi 20km - wydane warunki zabudowy - media : woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łask

Łask,łódzkie

300 000 zł1 001 m² 299,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka: - budowlana, klasa użytek Bp ( niezabudowane tereny przeznaczone pod zabudowę) - 1001m2 , front około 26m, długość około 28m - media: prąd, woda, światłowód - częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Łask

Łask,łódzkie

590 000 zł363 m² 1 625,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny - idealny pod produkcję, magazyn, restaurację lub salę bankietową Na sprzedaż budynek z 2008 roku o łącznej powierzchni użytkowej 363,13 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łask,łódzkie

1 148 000 zł181 m² 6 346,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Szukasz nowoczesnego, komfortowego domu parterowego w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Chcesz mieszkać w spokojnej i bezpiecznej okolicy, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łask

Łask,łódzkie

175 000 zł1 001 m² 174,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

W home Park Nieruchomości oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, znajdująca się w Woli Łaskiej, przy ulicy Fertnera. Działka ta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łask

Łask,łódzkie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości *** bez prowizji Działki w samym centrum Łasku! Tylko w Home Park Nieruchomości, oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łask

Łask,łódzkie

7 780 800 zł38 904 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości *** bez prowizji Działki w samym centrum Łasku! Przedmiotem oferty są działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową z dopuszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łask

Łask,łódzkie

730 000 zł98 m² 7 448,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 285 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łask

Łask,łódzkie

235 000 zł1 567 m² 149,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz dużej działki, w otoczeniu przyrody na której będziesz mógł wybudować swój dom, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łask

Łask,łódzkie

236 400 zł1 576 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki położone w Kolumnie, o łącznej powierzchni 5661 m2. Najmniejsza działka 1492 m2, średnia 1576 m2, a największa 1805 m2. Na terenie położenia działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łask

Łask,łódzkie

2 000 000 zł10 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Leśników Polskich

Łask,łódzkie

445 000 zł2 223 m² 200,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - bez prowizji od kupującego! Wyjątkowa działka budowlana - Kolumna / gmina Łask Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2 223 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Łask,łódzkie

242 000 zł29 m² 8 316,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz własnego kąta w dobrej lokalizacji? Nie potrzebujesz dużego metrażu, aby poczuć się komfortowo? Cenisz niskie opłaty i chcesz zamieszkać od razu - bez dodatkowych inwestycji? Ta.